Více pohledů

Plenkové kalhotky XKKO Organic - Natural Velikost XXL


Buďte první, kdo napíše recenzi na tento produkt

EAN: 8594216384815Katalogové číslo: ORGFITDIAXXL
Značka: XKKO Organic

319,00 Kč

Details:

"Plenkové kalhotky  XKKO Organic jsou správnou volbou pro všechny, kteří hledají ekonomickou variantu látkování. Variantu, která spojuje pohodlí plenkových halhotek a ekonomiku skládaných případně čtvercových plen.  V porovnání s plenami one-size-fits-all vícevelikostní plenkové kalhotky lépe sedí a lépe rozumí jednotlivým fázím růstu dítěte."


 


K plenkovým kalhotkovým plenám budete potřebovat svrchní plenkové kalhotky a biodegradabilní kukuřičné separační pleny XKKO ECO. Pro pohodlné přebalování kdekoliv se Vám určitě bude hodit nepromokavá přebalovací podložka a nepromokavé pytlíky na použité pleny.

Detaily

Plenkové kalhotky XKKO Organic jsou vyrobeny z báječného BIO bavlněného neběleného kepru a kombinují styl plenkových kalhotek a skvěle osvědčené skládané pleny. Navíc mají na přední straně našit douber jako přídavnou vnitřní plenu.

 

Plenkové kalhotky XKKO Organic jsou sešity z osmi vrstev biobavlněného kepru. Pro látkování nenajdete vhodnější materiál než je nebělený biobavlněný kepr. Jednoduše se pere a skvěle padne. 

Plastové druhy jsou všité dovnitř mezi jednotlivými vrstvami kepru, takže se druky v žádném případě nedostanou do styku s pokožkou Vašeho děťátka. Doubler je  přišit k přední vnitřní části pleny, tak aby plena schla co nejrychleji. 

 

Plenkové kalhotky  XKKO Organic jsou správnou volbou pro všechny, kteří hledají ekonomickou variantu látkování. Variantu, která spojuje pohodlí plenkových halhotek a ekonomiku skládaných případně čtvercových plen.

V porovnání s plenami one-size-fits-all vícevelikostní plenkové kalhotky lépe sedí a lépe rozumí jednotlivým fázím růstu dítěte.

 

 

Při výběru správné velikosti pleny berte v úvahu nejen doporučenou váhu, ale i proporce Vašeho dítěte. Kulatější zadeček bude potřebovat větší než váhově  doporučenou plenu a naopak. 

 

Přibližné velikosti:

 

Velikost  S     4-6,5kg

Velikost  M    6,5-11kg

Velikost   L    8,5-13,5kg

Velikost  XL    11,5-17kg

Velikost   XXL    15-19,5kg

 

 

Poznámka: Vnitřní plenkové Kalhotky XKKO Organic jsou vnitřní plenou. Pro jejich použití budete potřebovat svrchní PUL kalhotky

 

 

      

 

 

 

Počet kusů v balení:  1ks

 

 

Přibližné velikosti:

 

Velikost  S     4-6,5kg

Velikost  M    6,5-11kg

Velikost   L    8,5-13,5kg

Velikost  XL    11,5-17kg

Velikost   XXL    15-19,5kg

 

 

Složení:  100% BIO bavlna ( s certifikátem GOTS)

             

Způsob tkaní:  kepr

 

 

Pleny je možné prát až na 95 stupňu Celsia ( dostatečná teplota pro praní , při které nedochází k výraznému opotřebení plen, je 60 stupňu Celsia)

Před prvním použitím pleny vyperte.

Při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost výrobku.


Doporučujeme používat standartní prací prostředky.  Mýdlo a mýdlový sliz mohou výrazně snížit savost výrobku a způsobit jeho poškození, stejně jako poškození Vaší pračky.

Pokud je to nutné, tak jako prevenci změny tvaru a rozměrů, doporučujeme po každém vyprání  lehce vytáhnout výrobek do původního tvaru a rozměrů.

 

Praním plen může dojít ke změně velikosti a tvaru plen (sražení případně vytažení) o +-10%

 

Sušení v sušičce se nedoporučuje.

 

Pleny XKKO Organic  vlastní atesty požadované vyhláškou MZ ČR číslo 84/2001 Sb. Stanovující požadavky na výrobky pro děti do 3 let.

 

Pleny XKKO Organic prošly navíc nadstandardními testy a získaly jakostní značku Česká kvalita/Zaručená kvalita.

 

 

 

 

 

         
   
  Množství Rozměry balení Hmotnost Objem
Spotřebitelské balení 1ks 25x20x5cm 170 gr. 0,0026m³
Velkoobchodní balení 5x1ks 25x20x25cm 850 gr. 0,013m³
Karton 60x1ks 43x32x47cm 11700 gr. 0,0647m³
         
   

Recenze

Napište vlastní recenzi

Právě hodnotíte: Plenkové kalhotky XKKO Organic - Natural Velikost XXL

Jak hodnotíte tento produkt? *

  * ** *** **** *****
Cena
Užitečnost
Kvalita