FAQ - Velkoobchod

 

Je nějaká minimální hranice pro velkoobchodní objednávku?

Ano. Pro kamenné prodejny je to 3000Kč bez DPH, pro obchodníky pouze s eshopem pak 5000 Kč bez DPH.

 

Kdy zboží dostanu?

Zboží expedujeme od pondělí do čtvrtka. Pokud si zvolíte platbu převodem na účet je možné odeslání zboží uychlit zasláním bankovního potvrzení o platbě na jana(ad)kikko.cz

 

Má Vaše zboží atesty?

Ano. Veškeré námi dodávané zboží vlastní atesty  požadované vyhláškou MZ ČR číslo 84/2001 Sb. stanovující požadavky na výrobky pro děti do 3 let.  Veškeré textilní zboží navíc prošlo nadstandardními testy a získalo jakostní značku Česká kvalita/Zaručená kvalita. Hračky mají CE a atesty dle EN 71 1,2 a 3. Na vyžádání Vám pošleme prohlášení o shodě na veškerý sortiment. Bližší informace o atestech naleznete tady.

 

Je možné objednanné zboží vyzvednout osobně?

Ano, velkoobchodní objednávku si můžete vyzvednout i osobně. Vzhledem k vytíženosti našeho skladu je však potřeba objednávku udělat přes náš eshop. Pro výběr zboží na místě ve skladu, bohužel, nemáme dostatečnou personální kapacitu. Bližší informaci pro osobní odběr zboží naleznete tady.

 

Kolik stojí poštovné?

Pro objednávky do 5000Kč bez DPH jsme nuceni účtovat dopravné 99Kč.  U vyšších objednávek poštovné neúčtujeme a doprava je pro Vás tedy zdarma.