Vážení velkoobchodní zákazníci,

pokud jste na internetovém obchodě www.xkko.cz poprvé a chystáte se udělat první velkoobchodní objednávku je potřeba  udělat první registraci.

1. Registraci provedete přes tlačítko "Přihlásit" , které naleznete v pravém horním rohu obrazovky. Po rozkliknutí záložky "Registrovat" budete vyzváni k vyplnění základních údajů v základním registračním formuláři ( přihlašovací jméno a heslo ).

Váš účet je registrován na emailovou adresu, kterou při registraci vyplníte. Ta bude pro další obsluhu Vašeho účtu velmi důležitá a je potřeba, abyste k ní měli přístup.

2. Po vyplnění základního formuláře, vám na Vaši adresu automaticky odešleme konfirmační email. Jakmile ho obdržíte a potvrdíte ho, bude možné se přihlásit k Vašemu účtu.

3. V tuto chvíli bude potřeba se k účtu přihlásit a vyplňit  zbývající údaje, které potřebujeme k úspěšnému založení vašeho velkoobchodního účtu. Věnujte pozornost správnému vyplnění  Vašeho IČ a DIČ ( pokud ho máte) a také přesné dodací a fakturační adresy, včetně všech kontaktů.

Pokud potřebujete posílat objednané zboží do více provozoven, vyplňte všechny dodací adresy pro všechny provozovny. Později si u objednávání budete vybírat jen místo dodání z Vámi definovaných možností.

Eshopový systém, který používáme,  automaticky vystavuje  faktury, takže je potřeba aby minimálně fakturační údaje byly správné a v pořádku hned od Vaší registrace.

4. Po vyplnění všech potřebných údajů nás prosím kontaktujte na email info@xkko.cz s informací, že jste provedli registraci. Váš účet co nejrychleji zkontrolujeme a přepneme do velkoobchodního režimu, kdy se Vám zobrazí velkoobchodní ceny, velkoobchodní balení, případně další velkoobchodní informace.

O přepnutí do VO režimu Vás budeme informovat emailem.

 

Od této štastné chvíle už se ke svému účtu budete moci přihlásit jako velkoobchodní zákazník a budete moci využívat jeho výhod. :)

Zapomenutá hesla už nebudou žádný problém

Ztracené faktury, také ne

Můžete online sledovat stav Vaší objednávky

Kteroukoliv ze starých objednávek můžete zopakovat několika kliknutími

Můžete být informováni o naskladnění právě vyprodaného zboží

... a určitě najdete i spoustu dalších  vymožeností" v porovnání s naším starým systémem.

 

Pokud narazíte na nějakou nefunkčnost v systému, budu rád, když mě na ni upozorníte.

Díky za spolupráci.

 

Robert Nosek