Více pohledů

  • Ochrana popruhů XKKO Organic - Baby Blue

Ochrana popruhů XKKO Organic - Baby Blue


Buďte první, kdo napíše recenzi na tento produkt

EAN: 8594161577287Katalogové číslo: ORGSP003
Značka: XKKO Organic

149,00 Kč

Details:

 


" Drobná nezbytnost, která uchrání popruhy Vašeho nosítka  případně autosedačky, před slinami dítěte. Brzy zjistíte, že se většina malých dětí po prvním umístění do nosítka s nadšením zakousne do popruhů. Naše návleky XKKO Organic tak ochrání popruhy, před jejich ušpiněním nejen od slin, ale i zbytků jídla. "


 Detaily

 

Drobná nezbytnost, která uchrání popruhy Vašeho nosítka  případně autosedačky, před slinami dítěte. Brzy zjistíte, že se většina malých dětí po prvním umístění do nosítka s nadšením zakousne do popruhů. Naše návleky XKKO Organic tak ochrání popruhy, před jejich ušpiněním nejen od slin, ale i zbytků jídla.

BIO bavlněná froté ochrana popruhů autosedačky nebo nosítka XKKO Organic, je vyrobena z mimořádně kvalitního "zero twisted" froté s certifikátem GOTS.

 

Složení zaručuje návlekům XKKO Organic výjimečné vlastnosti. Jsou vyrobeny z biobavlněného froté, jsou velmi jemné a extrémně savé. Návleky XKKO Organic  jsou hygienické, nezpůsobují alergickou reakci. Zapínají se na suchý zip.

 

Každé balení obsahuje za tuto cenu 2ks ochrany popruhů.  Návleky jsou vhodné pro většinu nosítek a dětských autosedaček.

 

 

Počet kusů v balení:  2ks

 

Rozměr:  15x21cm

Plošná hmotnost: 420gr./m2

Složení:  100% BIO bavlna ( s certifikátem GOTS )

             

Způsob tkaní:  froté

 

 

Doporučujeme prát v automatické pračce na 40 stupňů Celsia v mírném pracím cyklu.

Před prvním použitím chrániče popruhů vyperte. Perte zapnuté.

Při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost výrobku.

Doporučujeme používat standartní prací prostředky.  Mýdlo a mýdlový sliz mohou výrazně snížit savost výrobku a způsobit jeho poškození, stejně jako poškození Vaší pračky.

Pokud je to nutné, tak jako prevenci změny tvaru a rozměrů, doporučujeme po každém vyprání  lehce vytáhnout výrobek do původního tvaru a rozměrů.

 

 

Chrániče popruhů XKKO Organic  vlastní atesty požadované vyhláškou MZ ČR číslo 84/2001 Sb. Stanovující požadavky na výrobky pro děti do 3 let.

 

Chrániče popruhů XKKO Organic prošly navíc nadstandardními testy a získaly jakostní značku Česká kvalita/Zaručená kvalita.

 

     
  
 MnožstvíRozměry baleníHmotnostObjem
Spotřebitelské balení2ks28x13x4cm62 gr.0,001456m³
Velkoobchodní balení5x2ks28x13x20cm310 gr.0,00728m³
Karton14x5x2ks43x32x47cm6000 gr.0,0647m³
     
  

Recenze

Napište vlastní recenzi

Právě hodnotíte: Ochrana popruhů XKKO Organic - Baby Blue

Jak hodnotíte tento produkt? *

 ***************
Cena
Užitečnost
Kvalita