Více pohledů

Vícevrstvé plenky XKKO Organic (4/8/4) - Infant Natural 24x6ks (VO bal.)


Buďte první, kdo napíše recenzi na tento produkt

EAN: 24_8594161576600Katalogové číslo: 24_ORGPRF002
Značka: XKKO Organic

8 376,00 Kč

Details:

„Skládaná BIO bavlněná plena se  čtyřmi vrstvami na okrajích a osmi vrstvami uprostřed. Pleny jsou vyrobeny ze 100% bavlněného kepru s certifikátem GOTS.“


Ke skládaným plenám budete potřebovat svrchní plenkové kalhotky a biodegradabilní kukuřičné separační pleny XKKO ECO.


Pro pohodlné přebalování kdekoliv se Vám určitě bude hodit nepromokavá přebalovací podložka a nepromokavé pytlíky na použité pleny.

Detaily

Biobavlněné skládané pleny, vyrobené z bavlny s certifikátem GOTS.

 

Skládané bavlněné pleny XKKO Organic mají  čtyři vrstvy biobavlněného kepru na okrajích a osm vrstev uprostřed.  Pleny jsou vyrobeny z 100% BIObavlněného neběleného kepru.  Tento materiál po více praních získává ještě větší savost. Pleny získávají optimální savost po 4-8 praních. Přirozenou vlastností neupravené bavlny je srážlivost, běžně udávaná hodnota srážlivosti plen je kolem 10%.

 

Bavlna s certifikátem GOTS (Global Organic Textile Standard) je pěstována bez použití chemických postřiků za využití přírodních zákonitostí.

Přirozená biodiverzita, rotování pěstovaných plodin a hnojení kompostem udržují půdu zdravou a plnou živin. Místo chemických přípravků se zaplevelení předchází prostým pletím a okopáváním, mulčováním, efektivnějším zavlažováním, pěstováním více druhů rostlin pohromadě.

Používají se přírodní insekticidy a různými postupy (např. vysazení určitých plodin) se podporuje výskyt přirozených nepřátel škůdců. Sběr květů často probíhá ručně nebo šetrnějším způsobem a bez použití chemických látek na defoliaci rostlin.

 

    

Počet kusů v balení:  6ks

 

Rozměr:  32x34 cm

 

Reálná hmotnost:  59 gr./ks

 

Složení:  100% BIO bavlna (s certifikátem GOTS)

             

Způsob tkaní:  keprová vazba

 

 

Pleny je možné prát až na 95 stupňu Celsia ( dostatečná teplota pro praní , při které nedochází k výraznému opotřebení plen, je 60 stupňu Celsia)

Před prvním použitím pleny vyperte.

Při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost výrobku.

Doporučujeme používat standartní prací prostředky.  Mýdlo a mýdlový sliz mohou výrazně snížit savost výrobku a způsobit jeho poškození, stejně jako poškození Vaší pračky.

Pokud je to nutné, tak jako prevenci změny tvaru a rozměrů, doporučujeme po každém vyprání  lehce vytáhnout výrobek do původního tvaru a rozměrů.

 

Praním plen může dojít ke změně velikosti a tvaru plen (sražení případně vytažení) o +-10%

 

Sušení v sušičce se nedoporučuje.

 

Skládané bavlněné pleny XKKO Organic vlastní atesty požadované vyhláškou MZ ČR číslo 84/2001 Sb. Stanovující požadavky na výrobky pro děti do 3 let.

Skládané bavlněné pleny XKKO Organic prošly navíc nadstandardními testy a získaly jakostní značku Česká kvalita/Zaručená kvalita.

         
   
  Množství Rozměry balení Hmotnost Objem
Spotřebitelské balení 6ks 16x11x8cm 430 gr. 0,0014m³
Velkoobchodní balení 6x6ks 32x33x8cm 2590 gr. 0,0084m³
Karton 4x6x6ks 32x33x32cm 11900 gr. 0,0338m³
         
   

Recenze

Napište vlastní recenzi

Právě hodnotíte: Vícevrstvé plenky XKKO Organic (4/8/4) - Infant Natural 24x6ks (VO bal.)

Jak hodnotíte tento produkt? *

  * ** *** **** *****
Užitečnost
Kvalita
Cena