Více pohledů

Plenkové kalhotky XKKO Organic - Natural Velikost L


Buďte první, kdo napíše recenzi na tento produkt

EAN: 8594161576907Katalogové číslo: ORGFITDIAL
Značka: XKKO Organic

229,00 Kč

Details:


"Plenkové kalhotky XKKO Organic jsou správnou volbou pro všechny, kteří hledají ekonomickou variantu látkování. Variantu, která spojuje pohodlí plenkových halhotek a ekonomiku skládaných případně čtvercových plen.V porovnání s plenami one-size-fits-all vícevelikostní plenkové kalhotky lépe sedí a lépe rozumí jednotlivým fázím růstu dítěte."


Detaily

Plenkové kalhotky XKKO Organic jsou vyrobeny z báječného BIO bavlněného neběleného kepru a kombinují styl plenkových kalhotek a skvěle osvědčené skládané pleny. Navíc mají na přední straně našit douber jako přídavnou vnitřní plenu.

Plenkové kalhotky XKKO Organic jsou sešity z osmi vrstev biobavlněného kepru. Pro látkování nenajdete vhodnější materiál než je nebělený biobavlněný kepr. Jednoduše se pere a skvěle padne.

Plastové druhy jsou všité dovnitř mezi jednotlivými vrstvami kepru, takže se druky v žádném případě nedostanou do styku s pokožkou Vašeho děťátka. Doubler je přišit k přední vnitřní části pleny, tak aby plena schla co nejrychleji.

Plenkové kalhotky XKKO Organic jsou správnou volbou pro všechny, kteří hledají ekonomickou variantu látkování. Variantu, která spojuje pohodlí plenkových halhotek a ekonomiku skládaných případně čtvercových plen.

V porovnání s plenami one-size-fits-all vícevelikostní plenkové kalhotky lépe sedí a lépe rozumí jednotlivým fázím růstu dítěte.

Při výběru správné velikosti pleny berte v úvahu nejen doporučenou váhu, ale i proporce Vašeho dítěte. Kulatější zadeček bude potřebovat větší než váhově doporučenou plenu a naopak.

Přibližné velikosti:

Velikost S 4-6,5kg

Velikost M 6,5-11kg

Velikost L 8,5-13,5kg

Poznámka: Vnitřní plenkové Kalhotky XKKO Organic jsou vnitřní plenou. Pro jejich použití budete potřebovat svrchní PUL kalhotky


Počet kusů v balení: 1ks

Přibližné velikosti:

Velikost S 4-6,5kg

Velikost M 6,5-11kg

Velikost L 8,5-13,5kg

Složení: 100% BIO bavlna ( s certifikátem GOTS)

Způsob tkaní: kepr

Pleny je možné prát až na 95 stupňu Celsia ( dostatečná teplota pro praní , při které nedochází k výraznému opotřebení plen, je 60 stupňu Celsia)

Před prvním použitím pleny vyperte.

Při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost výrobku.


Doporučujeme používat standartní prací prostředky. Mýdlo a mýdlový sliz mohou výrazně snížit savost výrobku a způsobit jeho poškození, stejně jako poškození Vaší pračky.

Pokud je to nutné, tak jako prevenci změny tvaru a rozměrů, doporučujeme po každém vyprání lehce vytáhnout výrobek do původního tvaru a rozměrů.

Praním plen může dojít ke změně velikosti a tvaru plen (sražení případně vytažení) o +-10%

Sušení v sušičce se nedoporučuje.

Pleny XKKO Organic vlastní atesty požadované vyhláškou MZ ČR číslo 84/2001 Sb. Stanovující požadavky na výrobky pro děti do 3 let.

Pleny XKKO Organic prošly navíc nadstandardními testy a získaly jakostní značku Česká kvalita/Zaručená kvalita.

MnožstvíRozměry baleníHmotnostObjem
Spotřebitelské balení1ks25x20x5cm170 gr.0,0026m³
Velkoobchodní balení5x1ks25x20x25cm850 gr.0,013m³
Karton60x1ks43x32x47cm11700 gr.0,0647m³

Recenze

Napište vlastní recenzi

Právě hodnotíte: Plenkové kalhotky XKKO Organic - Natural Velikost L

Jak hodnotíte tento produkt? *

 ***************
Cena
Užitečnost
Kvalita