Více pohledů

  • Oboustranné hnízdo pro miminko XKKO LUX - Wild Forest
  • Oboustranné hnízdo pro miminko XKKO LUX - Wild Forest

Oboustranné hnízdo pro miminko XKKO LUX - Wild Forest


Buďte první, kdo napíše recenzi na tento produkt

EAN: 8594216385713Katalogové číslo: CFB01
Značka: XKKO LUX

1 229,00 Kč

Details:

" Oboustranné multifunkční hnízdo poskytne Vašemu miminku pocit bezpečí a pohodu. Hnízdo je skvělou alternativou k tradičním peřinkám a zavinovačkám. Může být použito i jako podložka na hraní. Hnízdo má vysoké a, v porovnání s konkurenčními produkty, pevné okraje, které usnadňují položení dítěte na boku, což je důležité zejména, pokud dítě sužuje reflux. " 


 


Ze stejného materiálu Vám můžeme doporučit i zavinovačky nebo  ložní prádlo .

Detaily

Oboustranné multifunkční hnízdo poskytne Vašemu miminku pocit bezpečí a pohodu.

 

Hnízdo je skvělou alternativou k tradičním peřinkám a zavinovačkám. Může být použito i jako podložka na hraní. Hnízdo má vysoké a, v porovnání s konkurenčními produkty, pevné okraje, které usnadňují položení dítěte na boku, což je důležité zejména, pokud dítě sužuje reflux.

 

Hnízdo XKKO LUX je vyrobeno z té nejkvalitnější bavlny, kterou lze na evropském trhu najít. Bavlněné plátno jsme navíc digitálně potiskli našim autorským vzorem, takže Vaše postýlka, podobně jako fusak a ostatní výrobky z této kolekce, určitě nebude něčím tuctovým. Venkovní část jsme navíc doplnili materiálem VELVET, který je na dotyk extrémně jemný a k mantinelům se mimořádně hodí.

 

Hnízdečko můžete použít na mnoho způsobů: 

v posteli rodičů – hnízdečko poskytuje bezpečné místo pro dítě, díky němu dítě nespadne z postele, nehrozí zalehnutí dospělým  dítě se “neztratí” pod přikrývkou (zvláště doporučujeme pro maminky, které spí se svým “pokladem” v posteli),

v postýlce – hnízdečko poskytuje ochranu proti tvrdým příčkám postele a vysoké okraje hnízdečka usnadňují polohování dítěte na boku, což je velmi důležité, například když dítě ublinkává,

na koberci – měkké hnízdečko lze použít jako lehátko, když chceme, aby naše dítě bylo všude s námi,

během výletů – měkké hnízdečko lze snadno srolovat a zabalit do auta, hodí se zvláště  při delších návštěvách rodiny a přátel,

v kočárku – hnízdečko může být další matrací, zabalí dítě a absorbuje nárazy během procházek,

místo zavinovačky – dítě v hnízdečku může volně pohybovat nožičkami, což je velmi důležité pro správný vývoj kyčelních kloubů (zejména pokud má dítě doporučeno „široké balení“).

 

Hnízdečko je určeno pro kojence od narození do 9-10 měsíců ( vnitřní délka povrchu na spaní je až 70 cm), ale stačí povolit šňůrku u nohou, díky čemuž získáme více místa (až 100 cm) a hnízdečko lze používat déle.

 

Nenoste dítě v hnízdě. Hnízdo neslouží k přenášení dítěte.

 

 

 

 

 


 

 

Počet kusů v balení: 1ks

 

Rozměr:  90x60cm (+-2cm)

 

Složení:  Vnější materiál: 100% Bavlna, 100% Polyester 

               Výplň: silikonová hypoalergenní netkaná textilie – 100% Polyester

 

 

 

 

Je možné prát na 30 stupňu Celsia.

Před prvním použitím vyperte.

 

Pro praní doporučujeme použít prací prostředky značky  ULRICH NATÜRLICH.


Pokud je to nutné, tak jako prevenci změny tvaru a rozměrů, doporučujeme po každém vyprání  lehce vytáhnout výrobek do původního tvaru a rozměrů.

 Praním může dojít ke změně velikosti a tvaru  (sražení případně vytažení) o +-10%

 

Sušení v sušičce se nedoporučuje.

 

 

 

Oboustranné hnízdo pro miminko XKKO LUX vlastní atesty požadované vyhláškou MZ ČR číslo 84/2001 Sb. Stanovující požadavky na výrobky pro děti do 3 let.

 

Všechny materiály použité pro výrobu vlastní atesty OEKO TEX Standard 100. Výrobek byl oceněn jakostní značkou Česká kvalita/Quality Zone.

 


 

 

 

 

 

 

Recenze

Napište vlastní recenzi

Právě hodnotíte: Oboustranné hnízdo pro miminko XKKO LUX - Wild Forest

Jak hodnotíte tento produkt? *

  * ** *** **** *****
Užitečnost
Kvalita
Cena